Gabinet stomatologiczny Dentalux to lecznica, w dla której najistotniejszymi celami są zadowolenie z wykonanych usług, komfort psychiczny i bezpieczeństwo  pacjentów. Świadczymy usługi w zakresie pełnej stomatologicznej specjalności, czyli ortodoncja, chirurgia dentystyczna, stomatologia zachowawcza, implantologia jak również  wybielanie zębów czyli min - stomatologia estetyczna.

Cała nasza kadra lekarska składająca się z: pedodontów, protetyków, ortodontów, endodontów, protetyków  to wysoko wyspecjalizowani specjaliści którzy podczas spełniania swoich obowiązków zawodowych nagminnie korzystają z bogatego doświadczenia i ugruntowanej wiedzy. Firma Dentalux świadczy usługi dwadzieścia cztery godziny na dobę siedem dni w tygodniu. W naszym gabinecie panuje bardzo przyjemna i miła atmosfera dzięki której przywrócimy Twój piękny i zdrowy uśmiech, a także samozadowolenie.

Żywimy nadzieję, iż świadczone przez nas usługi - bez względu na to czy będzie to wybielanie zębów, czy rutynowa kontorla u stomatologa - z pewnością zaspokoją Państwa oczekiwania.

Przyjmujemy 7 dni w tygodniu 24h na dobę (również w niedziele i święta).