Dentalux to lecznice stomatologiczne, które już od ponad 15 lat dbają o zdrowie pacjentów. Naszym głównym atutem jest zespół wysokiej klasy specjalistów wszystkich dziedzin stomatologii, ściśle współpracujących ze sobą i wykorzystujących swoją wiedzę i umiejętności, aby przywrócić Państwu zdrowie i naturalną urodę.


Leczymy kompleksowo i z pasją, stosując w codziennej praktyce całą gamę niezbędnych zabiegów z zakresu takich dziedzin stomatologii jak, stomatologia zachowawcza, chirurgia, implantologia i protetyka, dzięki czemu osiągamy perfekcyjne efekty oraz wyróżnienia. Wykorzystanie zaawansowanych technologii umożliwia nam odnoszenie sukcesów w diagnostyce i terapii schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych oraz chorób błon śluzowych i przyzębia (np. paradontozy). Stosujemy także leczenie z wykorzystaniem estetycznych stałych aparatów ortodontycznych oraz wykonujemy całą gamę zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej takich jak, korekta kształtu i koloru zębów, zamykanie diastemy (zbyt dużej szpary międzyzębowej) przy wykorzystaniu licówek porcelanowych lub kompozytowych, korekta kształtu dziąseł, wybielanie zębów żywych oraz martwych.


Pacjentom, dla których zabieg u dentysty związany jest z ogromnym stresem oferujemy wizyty u lekarzy, specjalizujących się w pracy z osobami cierpiącymi na dentofobię. Wykonujemy także zabiegi w narkozie.

Przyjmujemy od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00-21.00.

Jeśli szukasz gabinetu otwartego 24h na dobę zapraszamy do naszej placówki przy ulicy Racławickiej.